اخبار مهم مؤسسه اخبار مهم مؤسسه

خدمات عمومی خدمات عمومی

1- لینک‌های ضروری

2- نقشه لرزه‌خیزی استان‌های کشور

3- به کانال اجتماعی تلگرام روابط عمومی مؤسسه ژئوفیزیک، بپیوندید

تصاویری از مؤسسه ژئوفیزیک تصاویری از مؤسسه ژئوفیزیک

مرکز مطالعات پیش نشانگرهای زلزله مرکز پایش مؤسسه نمای بیرونی مؤسسه در مجاورت اتوبان حکیم نمای بیرونی مؤسسه از روی پل کارگر سایت کامپیوتری محوطه ساختمانهای شماره دو و سه نمای بیرونی ساختمان سه نمایی از برج میلاد بین ساختمانهای شماره دو و سه مؤسسه ساختمان شماره دو مرکز پایش مؤسسه نمای داخلی ساختمان شماره دو مرکز پایش مؤسسه مرکز پایش مؤسسه مرکز پایش مؤسسه

مراکز و اخبار و اطلاعیه های مؤسسه مراکز و اخبار و اطلاعیه های مؤسسه

تازه ترین عناوین تازه ترین عناوین

« بازگشت

مراسم گرامیداشت مقام استاد در مؤسسه ژئوفیزیک با حضور ریاست محترم دانشگاه تهران

 

به مناسبت گرامیداشت مقام استاد، جلسه شورای عمومی مؤسسه ژئوفیزیک با حضور جناب آقای دکتر نیلی احمدآبادی ریاست محترم دانشگاه تهران در روز یکشنبه مورخ 23 اردیبهشت 97  برگزار شد.

در این جلسه دکتر نبی بیدهندی رئیس مؤسسه ژئوفیزیک ضمن خیر مقدم به ریاست محترم دانشگاه و تبریک روز معلم به ایشان و اعضای هیات علمی مؤسسه، گزارش کوتاهی از اقدامات انجام گرفته ارائه نمودند.

در ادامه چند نفر از اعضای هیات علمی مؤسسه برخی از مسائل و مشکلات مربوط به قراردادهای پژوهشی و استخدام کارشناسان مورد نیاز را مطرح نمودند. سپس ریاست محترم دانشگاه تهران ضمن تبریک روز معلم به اساتید مؤسسه، از فعالیت‌ها و تلاش‌های ملی مؤسسه تقدیر نمودند و از مؤسسه ژئوفیزیک دانشگاه تهران به عنوان یکی از واحدهای خوشنام و فعال دانشگاه تهران نام بردند. در ادامه ایشان بیان داشتند، مؤسسه ژئوفیزیک با وجود وظایف آموزشی و پژوهشی که دارد به خوبی وظایف ملی خود را طبق قوانین مصوب انجام میدهد.

در ادامه ایشان عنوان نمودند با توجه به اینکه بحث زلزله مورد توجه بسیاری از دانشگاه‌ها و مراکز بین المللی است، مؤسسه ژئوفیزیک شبکه بین المللی خود را گسترده‌تر و فعالتر نماید و ضمن ارتباط علمی موثرتر با نهادهای بین المللی برنامه‌ای برای پذیرش دانشجوی خارجی نیز انجام دهد. در پایان دکتر نیلی به سؤالات و مشکلات مطرح شده از طرف اعضای هیات علمی مؤسسه پاسخ دادند.